Září 2012

Kapitola 55 - Velikonoce - 2. 1/2

23. září 2012 v 23:46 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
"Co to má znamenat?"
K Harryho uším se donesl děsivě povědomý, afektovaně protahovaný hlas Luciuse Malfoye, když vstoupil do přijímacího salónu těsně po nich. Začala se ho zmocňovat panika, neviděl žádnou možnost úniku, a jak se jeho strach stupňoval, bylo stále snazší vypudit z hlavy Voldemortovy myšlenky, přestože jizva ho pořád bolela.
"Říkají, že mají Pottera," odpověděl Narcisin studený hlas. "Pojď sem, Draco," oslovila dalšího příchozího, který stanul ve dveřích za svým otcem, aniž by si ho původně všimli.

Kapitola 55 - Velikonoce - 1. 1/2

23. září 2012 v 23:43 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Opět to chvíli trvalo, ale snad vám to tentokrát vynahradí fakt, že kapitola je dlouhá, měla by být dějová a akční (otázkou je, jak moc se to povedlo) a už se blížíme ke konci, takže dlouho už čekat nebudete. Na začátek jen upozornění. Podobnost s odpovídajícími pasážemi Relikvií smrti není náhodná. Připomínám však, že téměř všechny postavy a místa tak jako tak patří J.K.Rowling - já si na ně nekladu žádná autorská práva, povídky nejsou psány pro zisk a v případě, že by vznikl problém, mi nečiní problém tyto okamžitě stáhnout.
Přeji hezké počtení.
A na jednu věc jsem zapomněla - nebýt Astiny, tak jste tu kapitolu nikdy neviděli, protože mě k ní vlastně dokopala jen její poznámky - respektive k jejímu dopsání. Takže bych jí ji ráda věnovala (třeba se dočkám i toho slibovaného komentáře...)