Březen 2012

Kapitola 53 - Zpátky na začátku

21. března 2012 v 22:30 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Přistání na kolenou v trávě bylo stejně příjemné jako pár chvil před tím zmizením. Než si však mohl kterýkoli z nich mokrý trávník dostatečně vychutnat, vytáhli každého čtyři ruce na nohy a třetí muž do každého z nich strčil. Poslední ze skupinky zatím došel k vysoké zdi a bráně v ní. Krátce zazvonil a poté pronesl do ticha:
"Vedeme vám ta vaše toulavá děcka," zaskřehotal s odporně výsměšným výrazem a brána se otevřela.

Kapitola 52 - Na stopě - 2. 1/2

14. března 2012 v 15:41 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
"Tohle jsme přeci jenom našli," vytáhl Dean při společné večeři několik dní staré kouzelnické noviny, Denního věštce, jehož ve vsi vyndal z jedné popelnice u toho nejpodivnějšího domu všude kolem. Měl na to docela čuch, jak musel Max uznat, protože noviny, které našel, skutečně byly kouzelnické a podivný dům tak nebyl dán jen šíleným vkusem nějakých mudlů, byl to prostě kouzelnický dům a ty bývaly vždy zvláštní.

Kapitola 52 - Na stopě - 1. 1/2

14. března 2012 v 15:39 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
"Už přes měsíc se s námi plahočíte po všech čertech a celý ten měsíc tě nepřestalo bavit pročítat pořád dokola těch několik stránek textu, co nedáš z ruky. Neřekneš mi už konečně, co v nich vlastně hledáš? Co to je?" zajímal se Ted Tonks, který si právě přisedl vedle Samanthy na zem.

Kapitola 51 - Mezi psanci

2. března 2012 v 20:05 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Važte si téhle kapitoly, protože mě i bratra stála dost nervů - to je tak když váš mladší sourozenec nejprve rozloží počítač a potom ho neumí dát spolehlivě dohromady tak, aby fungoval, a to právě, když se rozhodnete, že by se vám hodil...

Kapitola 51 - Mezi psanci
"Takže jak dlouho jste už na útěku?" ptal se Max, který pomalu kráčel vedle Teda Tonkse z jedné strany, Samanthu přitom pevně držel za ruku, zatímco jejich spolužák Dean Thomas Teda doprovázel z druhé strany. Mířili pryč od města. Max si pořádně nebyl jistý kam. Ted jim zatím řekl jen to, že za městem mají další tři společníky. Max se neptal koho a nezeptala se ani Samantha. Bylo jim oběma jasné, že půjde o někoho jako jsou oni dva, případně i oni čtyři, o mudlovské šmejdy či osoby jinak nepohodlné režimu.