Listopad 2011

Nadávám, nadáváš, nádáváme... ztráta v lidství a další prima věci...

15. listopadu 2011 v 22:04 | Abigail |  Zážitky, nálady, vykecávání... Plky (jak by řekl milovaný profesor)
Poseldní dobou trpím exkluzivními náladami. Ne že bych si chtěla stěžovat, takže to neberte moc vážně, asi to a mě v reálu ostatně není moc poznat, nasadila jsem výraz: "serte mě víc a víc a já sebudu víc a víc usmívat, protože nic druhého nevytočí tolik jako úsměv", ale:

Nemám ráda lidi. Nemám ráda lidi a ztrácím víru v lidství.

Kapitola 48 - Dávný přítel

14. listopadu 2011 v 23:02 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Pettigrew jí pohled nějakou dobu oplácel, aniž by snad kterýkoli z nich byť i jen mrknul. Až z toho Max, který stál stále jen kousek od nich začínal chytat tik, jak pořád přejížděl očima z jednoho na druhého a napjatě čekal, co se vlastně stane. Nakonec k jeho obrovskému šoku i úlevě, Pettigrew hůlku sklonil. A nejen tu svou, ale i Samantinu a Maxovu. Sklopil je a ucouvl, načež se znovu zahleděl Maxovi do očí a po dalších několika momentech pak natáhl ruku s oběma jejich hůlkami zpět k nim. Ten, kdo se pro ně opatrně natáhl, byl Max.

Oznámení 67 - Kabátek č.15

9. listopadu 2011 v 21:11 | Abigail |  Oznámení
Tak nového oblečku jste si už asi všimli... Ano, udělali jsme čtrvtletní převlečení. Velký dík patří obětavé spolubydlící, která mi komentovala vybrání barev i tvorbu obrázku. K tomu si tentokrát kladu poměrně dost silná autorská práva, minimálně k jeho části.

Kapitola 47 - Jediná naděje

6. listopadu 2011 v 21:17 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Věnování: Astince, protoýže nebýt jí, tak se nikdy nedokopu... Jen by to příště chtělo začít se snažit dřív...

"Jestli chceš opravdu vědět nějaké informace a zjistit něco o jeho životě, asi se budeš muset Gregora prostě zeptat," ozval se tichý hlas muže, který právě vyšel na zahradu u snad nejpodivnějšího rodinného domu v Británii. Zastavil se jen kousek za druhým mužem, svým přítelem Siriusem Blackem, který i přes poměrně chladné ráno a hustou mlhu prostě seděl na zemi a zíral někam dopředu do mléčně bílé tmy.