Září 2011

Kapitola 45 - Po bouři

9. září 2011 v 12:00 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
"Co myslíš, že s ním udělali?" ptala se tiše dívka sedící schoulená na kusu poraženého stromu. Ruce držela natažené k ohni před sebou a prázdnýma očima hleděla přímo do plamenů.
"Já nevím, Sammy," pokrčil rameny mladík, který právě do onoho ohně přikládal několik suchých větví, které našli v okolí. "Třeba nic," navrhl poté tiše. "Kdyby se děda nesnažil nás bránit, kdyby mě nebránil," opravil se zdráhavě.
"A mě vydal," doplnila ho tiše Samantha.

Kapitola 29 - Rozchodová, odchodová...

2. září 2011 v 12:00 | Abigail |  Spřízněná duše
Já vím, že je to strašné. Je to strašné a neodpustitelné a příšerné... Vím, že se minulá kapitola objevila naposledy před víc než půl rokem, ale pracuji na nápravě. Tadyhle začínám. A musím přiznat, že to vůbec nebylo lehké. Duši už jsem dlouho nepsala, aktivně, a je to strašně dlouho, co jsem ji rozepsala, nějak už jsem jinde a strašně dlouho se mi nedařilo chytit se do té správné vlvny a atmosféry. Tak snad se mi to nakonec podařilo, i když, přiznávám, jsem to po sobě tak nějak ani nedokázala celé dozadu přečíst. No ale to jistě posoudí nejlépe čtenáři. Já přeji pěkné počtení a ráda bych tuhle kapitolu věnovala "Princess of stupidos", která si ji svým počtem komentářů jednoznačně vymohla... Tak ať se líbí... A snad bude další kapitola dřív než za půl roku, i když má Krev samozřejmě zatím přednost, má mnohem blíž k ději i konci, než Dušinka... Bohužel i bohudík...