Březen 2011

Kapitola 36 - Zbrklé rozhodnutí ?! - 2.1/2

27. března 2011 v 15:36 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
A druhá polovina, protože jsme se zase jednou nevešli...


Kapitola 36 - Zbrklé rozhodnutí ?! - 1.1/2

27. března 2011 v 15:36 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Tak asi poslední z těch rychle přidávaných kapitolek, obávám se, že nadále budu muset tempo zase na chvíli trochu zpomalit, i když snad ne moc, mám toho kolem i kolem prostě příliš.
Ale doufám, že jsem vám aspoň teď tím rychlým přísunem několika udělala radost.
Tuhle kapitolku věnuji všem, kdo se na ni těší a expresně těm, kteří tak krásně komnetovali ty poslední. Děkuji vám moc a doufám, že vás tahle kapitolka potěší. (A doufám, že mě nikdo nebude chtít zahubit...)


Uprostřed nocí - Poezie

23. března 2011 v 11:23 | Abigail |  Poezie
Tak jako mě minule napadla básnička na základě filmu, tak podobně to bylo i teď, stejné pocity jako ta básnička ve mě vyvolal jeden film - Lady Jane - znáte-li. Zajímavé ovšem je, že ta básnička vznikla dřív, než jsem viděla ten film. Snad se vám bude líbit. Název není nic moc, ale ten, který se mi líbil možná i víc, ten smetla poznámka jeho tvůrce o ptákovi. Takže takhle...

Kapitola 35 - Zjištění, dedukce, výsledky, následky, rozhovory...

20. března 2011 v 20:33 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Poslední upovídaná... Název nic moc, omluvte, prosím... A stejně i tu gramatiku a chyby...


Dvě postavy seděly zabalené v několika vrstvách oblečení na širokém kmeni spadlého stromu jen kousek od hájenky hajného a učitele péče o kouzelné tvory Rubeuse Hagrida a kolem nich se vznášely obláčky kouře.
"Myslela jsem, že Sirius ti všechny cigarety úspěšně zlikvidoval," prohodila po chvilce dívka, které zpod čepice vylézalo několik pramínků vlasů a vzadu dlouhý světlý cop. V prostydlých prstech stejně jako mladík držela zapálenou cigaretu.

Kapitola 34 - Napětí

13. března 2011 v 21:03 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Tak tentokrát pro Astinku, snad už se konečně dočkám komentáře, když jí to věnuju...

"Ginny je poslední dobou zamlklá," prohlásila zničehonic zamyšleně Lenka, zatímco se vidličkou rýpala v talíři, na němž měla do zvláštních tvarů vyskládané snad všechny druhy zeleniny, které se na jejich poledním menu nacházely. Samantha už si na její náhlé promluvy docela zvykla, ale i přesto sebou většinou polekaně trhla, když Lenka takhle bez jakéhokoli varování něco vypálila. Stejně tak i nyní. Okamžik jí trvalo, než si uvědomila, co její zvláštní kamarádka vlastně říkala, ale naštěstí se stihla vzpamatovat dost včas na to, aby si nemusela vyslechnout tu strašnou přednášku o tom, jaké zvířátko může za její zvýšenou lekavost.

Kapitola 33 - Poslední chvíle klidu

6. března 2011 v 22:17 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Pro Kaitlin...

"Proč mi nechceš říct, co se stalo?" ptala se Samantha, sedící se zamračeným výrazem na posteli na ošetřovně. Max stál kus od ní, právě si zapínal košili. Madame Pomfreyová se ho rozhodla pustit teprve v poledne, takže nestihl polovinu vyučování a vzhledem k tomu, že Sam měla právě volno, přišla ho vyzvednout, zatímco Ginny musela trčet někde na hodině lektvarů.