Únor 2011

Kapitola 32 - Vyřizování starých účtů

22. února 2011 v 23:56 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Jsou rušnější a klidnější období. Asi byste čekali, že řeknu, že teď nastane to rušnější. No, pokusím se, aby tu byl menší klid, co se týče počtu přidávaných kapitol, ale současně musím říct, že tohle období bude to klidnější. Co se povídky týče.
Rozruch v životě mých hrdinů už nastal, teď je třeba trochu uklidnit vody, a očekávat další bouři. Bude zanedlouho, ale...
Stručně a jasně, nečekejte v téhle kapitolce žádnou super akci, je spíš klidnější (a bude asi i pár dalších, říkám klidnějších, ne nedůležitých).
Ale konečně ta kapitola už je a co je ještě pozitivnější, s ní je na světě i jakýsi koncept pokračování.
Vím, co bude dál, není to super? Je to super, protože poslední měsíce, kdy jsem se plácala v tom, že vůbec nevím, co s postavami z téhle povídky dál, byly dost smutné. Takže se blýská na lepší časy.
A to bude asi vše: přeji příjemné počtení, doufám, že zbyl někdo, kdo o něj stojí a pokusím se brzy přidat další.


Černý květ - Poezie

4. února 2011 v 21:23 | Abigail |  Poezie
Myslím, že jsem zrovna koukala na kriminální seriál a chvíli potom nebo předtím i na ukázky z filmu Černá labuť... No a když jsem to tak nějak spojila v jeden obraz... Myslím, že vzniklo tohle. Jak se vám to bude nebo nebude líbit je na vás. Už jsem napsala lepší, ale je to to jediné co pro vás zatím mám. Tak hezké počtení.