Prosinec 2010

Oznámení 63 - Střípek informací

30. prosince 2010 v 13:07 | Abigail |  Oznámení
Oznámení
Krátké info pro všechny, kteří čekají na novou kapitolu: Nějakou dobu teď bohužel nebude. Zaprvé proto, že bych se měla učit na zkoušky, zadruhé proto, že můj přístup k internetu je až do dvanáctého ledna mizivý, vzhledem k tomu, že nám exnul přívod internetu, což by se oboje dalo obejít, protože napsat kapitolu v pauzách mezi učením a pak ji při jednom z mizivých přístupů vložit by se dalo, ovšem zatřetí ji asi brzy nebude kde napsat vzhledem k tomu, že milovaný notebook začíná vrčet a hučet čím dál víc a objednaný nový větráček, nebo jak se té věci nadává, se zatím nedaří sehnat. Takže se Brouka snažím šetřit a když už, píšu jinde a jiné věci, je toho mimojiné spousta do školy. Takže se zatím moc omlouvám, pokusím se psát, co jen to půjde a co jen se mi bude dařit vykýblovávat bratra od jednoho z těch zatím funkčních poítačů. Moc děkuji za pochopení.
A mimochodem: Krásný nový rok!!

Kapitola 28 - Čmuchal

16. prosince 2010 v 12:00 | Abigail |  Spřízněná duše
Bude to asi tak trochu šok a překvapení, ale už je to tak. Kapitola, která tentokrát přibude, není kapitola povídky Z čisté krve hvězd. Ať je to sebevíc zázrak, je to tak, napsala jsem kapitolu ke Spřízněné duši, a vzhledem k tomu, že i jí se někteří dožadují, doufám, že tím nezkazím náladu všem, (ano, Kaitlin, s tebou počítám)...
Už je to vážně dlouho, co k téhle povídce přibyla poslední kapitola, za což se moc omlouvám, ale zdá se, že její múza se rozhodla mě políbit, takže to vypadá, že by se to teď mohlo zase na chvíli rozjet. Samozřejmě se pokusím nezapomenout při psaní tohohle na Maxe, ale holt se teď budou chvíli střídat v přízni.
Ohledně Výhonků a Měsíce, jsme na tom stále dost mizerně, budiž pro vás příznivce těchto dvou povídek aspoň trochu uklidňující alespoň to, že Výhonky mám rozečtené, abych mohla solidně navázat a k Měsíci mám spoustu nápadů, takže se jednou dostane snad i na ně.
Zatím ale Duše... přeji pěkné počtení a těším se na Vaše reakce...


Kapitola 31 - Následné změny

10. prosince 2010 v 1:23 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Není to žádný zázrak. Zvlášť vzhledem k tomu, jak dlouho jste museli čekat.
Hermiona není úplně Hermiona, Ginny není úplně Ginny, ale já už s tím asi nic lepšího nenadělám. Ale můžu se pokusit vylepšit to u příštího dílu.
Teď přeju pěkné počtení...

Oznámení 62 - Zima

2. prosince 2010 v 0:45 | Abigail |  Oznámení
Oznámení
Začala nám zima, určitě jste si toho už všimli, tak jsme se podle toho oblékli...
Tedy spíš oblékly, protože se oblékl můj blog a všechny příspěvky na něm. Do nového zimního kabátku. Doufám, že se vám líbí, netahá za oči a nic podobného.
To je ta nejvýraznější novinka. Je i pár dalších, ale o tom až dál...