Září 2010

Kapitola 26 - Alexandra Parker

30. září 2010 v 19:48 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Obloha už se dávno setměla a jediné, co osvětlovalo noční kraj, s výjimkou pouličního osvětlení, byl měsíc a hvězdy. A právě jen měsíc a hvězdy svítily na cestu vedoucí z malé vesničky kousek od Tilbury směrem ke hřbitovu na jejím konci. Malá osada velkých vil, rodinných domů a téměř až paláců byla touhle dobou téměř liduprázdná. Její občané nejspíš nepatřili zrovna k nočním tvorům, po ulicích se nepotuloval téměř nikdo vyjma pár ojedinělých výjimek. Ostatně zřejmě tu ani nebylo kam a jak se potulovat. Široko daleko nebylo vidět nic než luxusní a ještě luxusnější sídla místních obyvatel.

Oznámení 60 - Ohlédnutí za létem a pohlédnutí vpřed

26. září 2010 v 15:39 | Abigail |  Oznámení
Oznámení
Uznávám, že to ještě nejsou celé mé tři měsíce, co jsem naposledy měnila vzhled, ale ta zeleno-fialová mě začala vytáčet nějak dřív, než jsem čekala. Určitě za to může Kaitlin, protože ona začala první peskovat proti zelené... no, tak a jsem se rozhodla, že mám-li začít skutečně přidávat tak nějak zase pravidelněji, musí to tu vypadat tak, abych sem já ráda zvládala chodit častěji a radši.

Kapitola 25 - Vánoce, Vánoce přicházejí

23. září 2010 v 9:21 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
"Tak pohněte, děcka, pohněte!" ozýval se nástupištěm, ztrácejícím se pod nánosy sněhu a v davu dětí, silný hlas. Vysoký muž, jemuž patřil, právě spolu s několika dalšími dospělými, nebezpečně se tvářícími kouzelníky dovedl děti a studenty bradavické školy čar a kouzel k vlaku, jenž je měl odvést na vánoční svátky do jejich domovů, a snažil se je co nejrychleji nacpat všechny dovnitř, aby vlak mohl odjet a aby byli všichni rychle v bezpečí, v jeho vnitřku.