Duben 2010

Tři modlitby - Poezie

19. dubna 2010 v 23:13 | Abigail |  Poezie
Ani přesně nevím, jak mě zrovna tohle, tahle věc napadla, respektive vím, jak mě napadl původní námět, nevím, jak se z toho vyklubalo tohle, protože původně to mělo vypadat zcela jinak. Nicméně scéna a postavy zůstaly stejné, jen nevím, jestli ten příběh a to, co se tam děje, z toho, co nakonec vzniklo, pochopí ještě někdo další než já, nebo jestli v tom někdo další najde alespoň nějaký, jakýkoli příběh. Takže pokud se vám něco takového přihodí, tak mi to rozhodně dejte vědět.
Přeji pěknou četbu...

Kapitola 22 - Maximální změna

10. dubna 2010 v 21:16 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Nebudete mě mít rádi. Sice se chystám vložit kapitolu a ne zrušit blog, ale i tak mě nebudete mít rádi. Jsem s tím smířená. Leč jsem v tom vcelku nevině. Reklamace a stížnosti veďte k Areneis. Tohle celé byl její nápad, vzniklo to z jejího popudu a fakt, že než jsem se k tomu dopracovala, ona přestala číst, na tom nic nemění. Za všechno může to malé Trpaslítko.
No, a já vám můžu jen popřát hezké čtení a vyjádřit naději, že se snad bude tahle, po delší době zase jednou delší kapitola líbit.
Komentujte, komentujte.

Smrt - monolog - Poezie

1. dubna 2010 v 22:16 | Abigail |  Poezie
Abigail napsala básničku! Děste se všichni vy psychicky zdraví jedinci! Opět je morbidní a depresivní (já vím, pani, já vím) a opět nevěstí nic dobrého. Kouzelné je, že jsem ji začala psát včera, když jsem vylezla ze sprchy, sledovala seriál, uvažovala o jednom chlapovi, vždycky za vším hledej chlapa.
Dneska jsem ji dopsala, stále ještě v poměrně dobré náladě a potom...
Mám nové zjištění: Nepřijde-li Jobova zvěst před básní, přijde zcela jistě po básni. Takže bych asi byla nejradši, kdybych už nikdy žádnou nenapsala.
Nebojte se, věřím tomu asi stejně jako tomu, že si mě jednou vezme princ a budu se muset učit pravidla protokolu.
No, a to je asi všechno. Kapitola ve stavu rozepsaném, budu-li takhle konsternovaně vytočená ještě tak dva dny, bude tu ten třetí, v tomhle stavu ráda píšu.
Básničku si užijte, po dlouhé době zase jedna jediná... a jsem zvědavá na názory.