Únor 2010

Kapitola 12 - Po bouři

21. února 2010 v 22:53 | Abigail |  Poslední výhonky starého stromu
Slíbila jsem, že se pokusím vložit kapitolu co nejdřív, tak vám ji vkládám, a to ačkoli se okolnosti spikly zcela proti mně.
Rozhodla jsem se psát ve středu, bohužel se nepodařilo, víte někdy člověk musí dohnat spánkový deficit ze zkoušek, a co by neudělal pro pobavení spolubydlících, usne klidně i po dvou řádcích zajímavé četby tak, že mají spolubydlící obavu, aby ho ta četba, až bude padat, nezmrzačila.... No stane se...
Takže druhý pokus ve čtvrtek. Jenže... Člověk nemůže psát na počítači, protože počítač ho opustí, tak se po dlouhém psychickém přemlouvání sama sebe rozhodne psát ručně a pak to přepsat a co se nestane? Roztrhne si prst o dveře... Jsem šikovná, vím, ale že až takhle... No na stehy to nebylo, je to prostě jen divně sedřené - škubnuté... ale bolí jako potvora ještě teď, není nad to zranit se přes kloub... Nicméně, nakonec jsem vymyslela úchop propisky tak, že jsem tu kapitolu napsala. Za neuvěřitelné tři hodinky i s krátkým doháněním výše zmíněného deficitu. Jsem dobrá...
Takže kapitolu máte tady. V pátek a v sobotu jsem ji přepsala (nesnáším tuhle klávesnici z roku pravěk...) a dnes dokontrolovala a dočetla. Za a je tam určitě spousta chyb, které tam prostě teď nevidím, tak si jich nevšímejte, a za b už se mi nelíbí tak jako původně, ale je tady... Pro všechny, kteří vydrželi čekat.
Díky za trpělivost a slibuju, že se pokusím najít si čas i v tomhle týdnu a nezranit si další prsty... (Počítač stále neuznal za vhodné oblažit mě svou funkčností)

Oznámení 56 - Únor

15. února 2010 v 20:09 | Abigail |  Oznámení
Krátké info, abyste věděli, jak a co bude dál teď v únoru.

Abigail

1. února 2010 v 21:25 | Abigail |  Abigail
Chyběla mi tu jedna rubrika, nebo spíš podrubrika, jsem poslední dobou strašně ukecaná a nikam se mi ty věci nehodily, tak jsem se rozhodla a prostě a jednoduše jsem si ji vytvořila.
A abyste to měli jednoduší a přehlednější máte tu na výběr, co vlastně můžete chtít:
...

Osobní krize

1. února 2010 v 19:38 | Abigail |  Zážitky, nálady, vykecávání... Plky (jak by řekl milovaný profesor)
Nepíšu a psát nebudu, dokud se mi nezačne chtít.
Nemluvím a mluvit nezačnu, dokud se mi nezačne chtít.
Neodepisuju a odepisovat nebudu, dokud se mi nezačne chtít.
A mně se vrcholně NECHCE.

Varování - plky a plky a plky, nezajímavosti víceméne se netýkající povídek, prostě jen plky a nadávání.