Květen 2009

Po bitvě - noc a den - Poezie

28. května 2009 v 22:14 | Abigail |  Poezie
Tak, říkala jsem vám, že jsem napsala zase jednou básničku?
No, a dokonce jsem se rozhodla, že vám ji zveřejním. Kaitlin vybrala tenhle název, takže dnes zveřejním tuhle a tu, která časově vlastně předcházela, až někdy později.
Upozornění: nejsem si jistá nakolik se to podobá všemu předtím, ani nakolik je to podobné a bude se líbit, takže mi to nezapomeňte napsat.
Zatím vám přeji příjemné počtení a jdu psát, abyste měli brzy i kapitolu.

Kapitola 13 - Black versus Black

24. května 2009 v 19:38 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Omluvuji se...
Musela jsem se nejprve dopsat do poloviny další kapitoly, abych se přesvědčila, že to navazuje, že se to přirozeně vyvíjí a že to snad zvládnu dořešit - tedy to co jsem chtěla dořešit, nebo řešit v další kapitole, takže teď teprve tady máte pokračování.
A já jsem zvědavá na komentáře... tedy spíš se jich tak trochu bojím... no uvidíme...
(PS. Chyby mi hlašte, našla jsem jich sama i po opravovací fázi poměrně dost, což mě děsí...)

Samota - Děvka? Konkubína? - Poezie

18. května 2009 v 15:30 | Abigail |  Poezie
Už mám svůj notebook! Výhra! I když není úplně největší, protože stále není plně funkční, musím mít jinou klávesnici, takže se omlouvám za případné chybějící mezery mezi slovy, moc nám nejdou, mně a tomuhle mezerníku.
Nicméně už mám taky zkoušky... Blbé, vím... Chtěla jsem už včera zkontrolovat kapitolu a pak ji vložit, ale zítra mám zkoušku a nestíhám, takže dnes vložím alespoň básničku a pokud se nic nezvrhne, kapitola bude do konce týdne...
K básničce... Je to trošku odlišné od všeho, co jsem napsala dřív, a je to taky už trochu starší dílko. Upřímně myslím, že vzniklo někdy v lednu nebo únoru a od té doby se mi nedařilo psát. Vlastně ještě včera jsem tady v připraveném článku měla napsáno, že je to má zatím poslední básnička. Dlouho to tak bylo, myslela jsem, že mě můza opustila, ale pak nevím proč (a trochu mě to děsí...), o víkendu se mi povedlo sepsat další dvě básnická dílka, takže aspoň na ty dvě se v budoucnu můžete těšit.
Zatím přeji hezké počtení a držte mi palec...

Oznámení 47 - Problémy

3. května 2009 v 21:03 | Abigail |  Oznámení
Nedá se nic dělat, byla jsem okolnostmi donucena napsat oznámení. Pokud se nepletu, poslední jsem psala v únoru, ale holt se nedá nic dělat. Mám pro vás špatné zprávy. A je mi to moc líto.
Když jsem včera zveřejňovala básničku, byly veškerými problémy má lennost a nerozhodnost, dnes už to tak není.

Milostná - Poezie

2. května 2009 v 15:23 | Abigail |  Poezie
Jsem líná psát. Jsem líná myslet a v souvislosti s obojím tímhle je předem jasné, že jsem i líná zveřejňovat. Přitom mám kapitolu napsanou, tudíž by bylo co zveřejnit (ona by vám to Kaitlin stejně prozradila, tak nemá význam to tajit), ale já prostě zrovna tuhle kapitolu zatím zveřejnit nemůžu. Proč? Prostě proto, že píšu další a nelíbí se mi, jak se mi vyvinula situace, takže je možné, že ještě budou úpravy. A potom, kromě ní, už mám jen dvě rozepsané kapitoly k ostatním povídkám a kousek k nové, ale ani ten zatím nechci zveřejňovat, prostě proto, že bych neměla čas psát ještě to. Zvlášť teď, když začínají zkoušky a navíc já se zase vrátím do pracovního procesu.
Takže tu mám pro vás zatím jedno už trochu starší dílko... Básničku. Je divná, i když se mi ze začátku líbila, ale to se časem prostě mění. Navíc tohle už vážně je starší, protože já za poslední asi tak tři měsíce nenapsala, co se týče poezie ani čárku...
Takže si ho užijte, je jedno z posledních, které vám zatím můžu poskytnout a ohledně dalších kapitol, prosím, mějte trpělivost. Děkuju