Únor 2009

Kapitola 25 - Černý... bílý... nový svět - 2.1/2

28. února 2009 v 0:11 | Abigail |  Další věštba
Minule mi to nevzalo 10 stran, 13 jsem se ani nesnažila zveřejnit najednou...

Kapitola 25 - Černý... bílý... nový svět - 1.1/2

28. února 2009 v 0:05 | Abigail |  Další věštba
Nakonec tedy ne poslední ale předposlední kapitola. Rozhodla jsem se tak z logických důvodů, které vám snad budou jasnější, až vložím tu poslední. Tady... je tu přesně to, co má být, děj té poslední to neovlivní, jen si nebudu hrát na klokana.
Původně měla mít tahle kapitola šest stránek, a kdyby v ní bylo jen to, s čím jsem původně počítala, bylo by to zhruba tolik a byla by tu už dávno. Nakonec... za všechno může Kaitlin!!!... má stránek třináct (ve wordu) a nevím, jak se bude líbit, já proti ní stále mám výtky... Ale, a teď vzkaz pro Areneis, je v ní přesně to, co původně mělo. Obohacené, ale žádné změny. (Jen mrtvé má nakonec na svědomí Arania, nikdo jiný je nebyl ochotný klidně povraždit)
A já jsem strašně ráda, že už je to napsané. V průběhu psaní jsem totiž tu povídku celou začala nenávidět. Nejvíc asi dnes kolem třetí ráno. :-D Takže, hezky čtěte a komentujte, ať tu svou nenávist překonám a ještě dodělám tu opravdu poslední kapitolu...
PS. Věnování Kaitlin... nebýt jí ještě chvíli asi čekáte...

Malíři! - Poezie

20. února 2009 v 21:47 | Abigail |  Poezie
Je to jen takové kratičké veršování, které sem dávám hlavně pro alici, jíž jsem ho slíbila. (Ale krize poezie pořád trvá - není to ono). Kritikovi se ostatně tohle veršování nelíbilo (konečně něco), tak nevím, jestli ostatním se líbit bude. Je to jedno z nejnovějších veršování a je vážně krátké... Vlastně ani nevím, jak vzniklo. Tuším kde a kdy ale proč?... už nevím...
Mám i starší a prý lepší, ale tohle bylo vybráno odb/pornou porotou (Andulína se kdyžtak rozdvojí, pokud by si na porotu přišla malá nebo málopočetná). Navíc ta starší dílka stále nemají název. Tedy jedno ano, ale tam je jedno ale... Prostě budou příště.
Teď Malíř a já vás prosím o komentáře, ať vím, jaké to tedy vlastně je, krom toho, že málo barevné...
(PS. Kapitola bude... nejprve k Věštbě, ať ji máme z krku, a bude brzy, jen ne úplně... stížnosti prosím ke Kaitlin a jejím 90 kapitolám :-D)

Oznámení 46 - Aňulka

19. února 2009 v 16:57 | Abigail |  Oznámení
Na začátek chci moc a moc poděkovat za vaše komentáře. Pokračování snad bude brzy, pracuji na něm a odpovědi na komenty také... jen teď jsem líná, takže aspoň takhle.
A teď k tomu, co jsem chtěla - spřátelovala jsem, takže vám představuji novou spřátelenou stránečku.

Kapitola 24 - Poslední setkání - 2. 1/2

18. února 2009 v 0:33 | Abigail |  Další věštba
MÁM... taky neshody s blogem. Zase se mu nelíbí má délka kapitoly... já myslela, že tohle už překousl...

Kapitola 24 - Poslední setkání - 1. 1/2

18. února 2009 v 0:32 | Abigail |  Další věštba
MÁM TO!!! (Všechno...)
Mám... nový rozvrh!
Mám... nový účes!
Mám... konečně zase na svém notebooku internet! (konečně něco, co by vás mohlo zajímat...)
Mám... nervy v kýblu a s tím souvisí, že konečně
Mám... i kapitolu!!! (Uznávám, trvalo mi to. Mořila jsem se s ní neskutečně dlouho a stejně nejsem spokojená. Je sice řádně dlouhá (Kaitlin mě nakazila!!!), ale chvílemi nevím, jestli to není na škodu. Nějaké scény, děje i charaktery mi přijdou nepatřičné. Navíc si nejsem jistá mnoha gramatickými jevy - až na ně narazíte, hlašte mi chyby a jak to má být. Nicméně, v kapitole je vše, co v ní být mělo. I trochu víc a trochu jinak, než bylo zamýšleno, ale kostra dodržena, plán splněn. A k ději... obavy se nesplnily, ustála jsem to, i když poslední čtení mě stálo hodně přemáhání, Kai. ;-) No a pro ostatní - očekávám haldu komentářů, aby se mi ta poslední, nebo předposlední (podle délky) kapitola před epilogem snáz psala. Tak a teď poslední Mám...
Mám... totiž i věnování: Kaitlin... říkala už kdysi dávno, že se na tuhle kapču těší (snad jí to vydrželo a vydrží , než bude mít čas zase ona), navíc mi pomohla s mnoha záludnostmi, mezi nadáváním na mou puntíčkářskost a blbost, za což jí moc děkuju. Potom Areneis, která na mou kapitolu čeká už stejně dlouho a navíc trpělivě, nebo netrpělivě?, popohání a vyzvídá. A také Astince, která si ji snad jednou přečte, protože ta mě dnes moc a moc potěšila a navíc mi otevřela oči.

Oznámení 45 - Pokus o návrat - odkazy

13. února 2009 v 13:40 | Abigail |  Oznámení
Takže... zkoušky za mnou, nový semestr přede mnou. Nový semestr, ve kterém mám mooooooooooc plánů. Uvidím, co z nich se mi povede a co ne, ale doufám, že pokračovat ve psaní k tomu bude patřit.
Teď jsem vás jen chtěla upozornit, že jsem inovovala odkazy.

Děkuji - Poezie

3. února 2009 v 1:21 | Abigail |  Poezie
Tak tady je - Druhá sebevražedná.
Vznikla ve stejný den jako Slzy motýlí a platí pro ní stejné poděkování, stejným dvěma osůbkám. Nevím jestli se vám bude líbit, deprese zázraky neplodí (Iswidina zlatá slova), ale prostě je, tak co jiného s ní?
Zde ji máte. Přeji krásné počtení a doufám, že se tu snad objeví i nějaký ten ohlas na ni...

Oznámení 44 - HA HA HA!

3. února 2009 v 1:16 | Abigail |  Oznámení
Uznávám, že je to blbý titulek, ale dokázala jsem nainstalovat lay, aniž bych zrušila blog!
Chápete?