Říjen 2008

Oznámení 40 - Čtěte si a komentujte

31. října 2008 v 10:09 | Abigail |  Oznámení
Čtěte si a komentujte, aneb NEPŘIBYDE NIC.
Ano, čtete správně, ani dnes a nejspíš ani během nejbližších dnů se nedočkáte článku - ať už kapitoly nebo básničky. Básničky sice ve sběru ještě jsou, ale budeme je šetřit - múza se sebrala a chcípla ve křoví. Pokud se nenajde někdo, kdo ji oživí, popřípadě někdo, kdo mi pošle jinou, nebude asi delší dobu nic. ...

Ostnatá růže - Poezie

26. října 2008 v 11:10 | Abigail |  Poezie
Slíbila jsem malému Trpalíčkovi, že v pátek to sem hodím, a věřili byste tomu, že jsem na to úplně, ale úplně zapomněla? No já bych tomu nevěřila, nicméně se to stalo. Takže dodatečně až teď. Představte si, že je pátek. A pozitivní zpráva? Zapomněla jsem, protože jsem psala kapitolu. Už ji přepisuji potřetí, ale teď to konečně začíná vypadat, takže vyjde-li vše tak, jak má, bude tu v nejbližší době.
A k textu: Tohle spojení - růže a ostnatého drátu mě napadlo jednou, když jsem odjížděla z matičky Prahy domů. Ani nevím proč. Jak to dopadlo můžete posoudit sami - varování: Jedná se o starší dílko. Tedy starší v řádkách týdnů a už i měsíců. A myslím, že pokud to tehdy mělo ten důvod, který si pamatuji, je to za mnou... (To je ujištění pro rýpálky ptající se na mou náladu apod.)

Oznámení 39 - Slíbená spřátelení

21. října 2008 v 10:52 | Abigail |  Oznámení
Ahojky,
zcela nezodpovědně jsem se dnes ulila ze školy, abych se mohla věnovat školním povinnostem (já vím, strašný důvod), nicméně, když už tu tak sedím a kontroluji, zda je vše na svém místě, napadlo mě, že bych sem mohla napsat konečně i o těch spřáteleních, takže jsem na pár minut i tady.

Oznámení 38 - Konečně nový kabátek

19. října 2008 v 23:10 | Abigail |  Oznámení
ojky,
tak se zase hlásím, jak říká Nelienka. A rovnou i se změnami.
Areneis si stěžovala, že už by to chtělo změnu, že už se na ten svůj výtvor (pozn. úžasný lay, který tu byl předtím) nechce dívat, takže jsem tu se změnou. ... (A nejen s ní) ...

Snění za okny - Poezie

17. října 2008 v 23:58 | Abigail |  Poezie

Vzniklo v Ústí. Večer, když jsem jednoho dobrého človíčka opět otravovala se svou neznalostí jízdních řádů. Co já bych bez tebe dělala, to skutečně netuším. Nicméně já toho netuším celkem dost. Třeba, že mohou být některé balkony takhle inspirující, jsem taky netušila.

Kapitola 9 - Do neznáma

11. října 2008 v 0:13 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
rovazce dešťových kapek se hustě snášely k zemi, vítr si pohrával s korunami stromů a tmavé těžké černé mraky halily svět do černočerné tmy. Málokdo by se v tomhle psím počasí odvážil tvrdit, že je právě léto v plném proudu. Přesto tomu tak skutečně bylo. Původně docela pěkný den se v tenhle nečas změnil jen krátce poté, co se drobná skřítka jménem Minie objevila v kuchyni rezidence Malfoyových, a jakoby se nic nestalo, se pustila do běžného úklidu. Jen ona a dva mladí lidé, kteří tou dobou právě procházeli studeným mudlovským Londýnem, věděli, že je tomu jinak.

Světýlko v temnotě - Poezie

6. října 2008 v 21:23 | Abigail |  Poezie
Hlásím se z krize. Není mi dobře. Přesto píšu. Psaní je báječný únik z reality. A skvělá činnost, která přiměje nemyslet...
Než dopíšu kapitolu, vkládám vám básničku. Není veselá. Ve smutku nelze být veselo. Ale to je jedno…

Chtěla jsem říct, že tahle básnička vznikla nedávno - asi před týdnem a já musím přiznat, že mě inspiroval jeden milovaný človíček… Nebudu říkat kdo, ona to jistě pozná… Děkuji za všechny ty krásné dny - i za dnešní.
Takže tady to máte a hned, jak dopíšu (Kaitlin mě nakazila, ty kapitoly jsou delší a delší), tu bude i kapča… těšte se a komentujte, ať vím, co za hrůzy jsem to zase splodila…