Duben 2008

Oznámení 31 - Dark Lady + poznámky + omluvy - no zkrátka chaos... Ale důležitý

30. dubna 2008 v 16:01 | Abigail |  Oznámení
Jaro... Mám ho obvykle moc a moc ráda - všude všechno kvete, a je krásně. Ptáci zpívají, děti vyřvávají, sousedky obsedávají lavičky, pampelišky se žlutí v trávě, sluníčko začíná svítit, zkrátka idylka...
Ovšem letošní jaro se moc idylce nepřibližuje. Potřebovala bych, aby tak každý den měl 48 hodin a já nemusela spát. Jak sami uznáte, nemožné. A právě zde se dostáváme k tomu, co vám chci všechno sdělit.

Kapitola 17 - Problémy - 2. 1/2

27. dubna 2008 v 15:31 | Abigail |  Spřízněná duše
Než se stihla vzpamatovat, vzduchem proletělo několik paprsků a chodbou se rozezněl křik, jak ne sebe kluci začali útočit. Tedy spíš než kluci James, Sirius a Malfoy. Rema neviděla a až po chvíli zaslechla, že se snaží přemluvit některého z kluků, aby přestal útočit. Stejnou roli si na sebe zřejmě vzala i Alex, která ovšem navíc pomáhala Malfoyovi vykrývat kouzla. Pam se několikrát pokusila ozvat, ale kluci začínali být čím dál tím víc rozzuření a kouzla čím dál tím horší. Jen seděla, z očí jí bůh ví proč, možná to bylo naraženým tělem, začaly téct slzy, a až po několika okamžicích se sebrala natolik, že prudce zaječela:

Kapitola 17 - Problémy - 1. 1/2

27. dubna 2008 v 15:30 | Abigail |  Spřízněná duše
Ten název je dnes trochu symbolický, ale jiný mě prostě nenapadl. Takže to zůstane tak. Taky musím podotknout, že možná by se mi to sem vešlo všechno najednou, ale ta šance je malá a mě se to nechce zkoušet, takže to bude takhle.
Omlouvám se, Ary, že to tak trvalo, ale tenhle týden byl složitý a teď mi nějak není dobře. Nicméně je to tu.
Prosím všechny, pište mi chyby - na mail nebo do komentů, to je fuk, ale já to po sobě tentokrát četla celé opravdu jen dvakrát, protože nemám sil, takže tam určitě budou. K ději se vyjadřovat nebudu, ten si přečtete a má varování jsou poslední dobou stejně ignorována. Takže prostě přeji krásnou zábavu, čtěte a komentujte, já jdu spát.
Jen ještě věnování: Arynce! Jedné i druhé. Prostě protože vás mám ráda. A taky všem komentátorům, kteří mi dělají radost... Děkuji

Zneužitá - Poezie

23. dubna 2008 v 15:42 | Abigail |  Poezie
Ne, není veselejší, ale tak to už víš, viď... :-)
No zkrátka a dobře. Arynko, zlatíčko, na Dušince se pracuje. Už chybí jen kousek a myslím, že to stihnu, ale než se tak stane, chtěla jsem ještě jednu básničku vložit, než mi odjedeš. Takže je tady. Na někoho působí inspirativně příroda, slunce, na někoho hudba, mě inspiroval pobyt ve sprchách. Tak tady máte výsledek. Čtěte a komentujte a já zatím dopíšu kapitolu.
Jen ještě spáchám věnování: Andulínce... Chtěla's ji tu a taky... ale to asi slovy vyjádřit neumím. Prostě jsem ráda, že jsi, ale takhle to působí strašně obyčejně... Tak to necítím...

Kapitola 16 - Moc? A nebo nikdo?

17. dubna 2008 v 22:48 | Abigail |  Spřízněná duše
Chvíli to trvalo, ale přeci jen. NEmám z toho dobrý pocit. Vlastně by se můj pocit dal popsat jediným slovem, ale nechci vám ho předhazovat, stejně byste na to měli přijít sami. Alespoň dvorní kritik, pokud na mě ještě nezapomněl ;-) Já ne, já totiž využívám nebezpečnou zbraň :-) A věnuji tuhle kapitolu Arynce. Snad se mi podaří do odjezdu i ta druhá, teď se ale jdu učit, mám toho moc... Tak hezké počtení a nezapomeňte na komentáře :-)

Hadrová panenka - Poezie

12. dubna 2008 v 16:20 | Abigail |  Poezie

Protože zase nic nestíhám a slíbila jsem, že sem hodím Arynce její povídku, tak než se mi to podaří uskutečnit, dávám sem malou náhradu.
Co k ní říct? Není veselá, Andul, promiň, veselé snad někdy taky bude. Je tak dva měsíce stará a tenkrát to prostě takhle vylezlo z mé hlavy. Je to krátké, ale já už nemám co psát k tomu dál. Prostě jsem se tak nějak cítila. Tak to tak berte. A můžete i komentovat, budu ráda.

Oznámení 30 - Prohlášení, spřátelení a malá poznámka

9. dubna 2008 v 18:36 | Abigail |  Oznámení
Ehm... ehm... prosím pozornost!
Nebojte, nebude to vážné. Jen pár drobných organizačních a podobných záležitostí.
A začnu autorským prohlášením: (hlavně pro Andulínku)

Kapitola 4 - Dlouho očekávaný příjezd - 2. 1/2

7. dubna 2008 v 23:35 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Přede dveřmi do knihovny se na okamžik zastavil. Zaslechl smích. Její smích. Spokojený, veselý, docela šťastný. Takový, jaký jí tady moc nešel. Tedy alespoň zatím, dodal hořce v duchu a zhluboka se nadechl, než vešel. Oba, Draco i Samantha, se okamžitě obrátili k němu.
"Byl jsi tam dlouho," prohodila Sam směrem k němu usměvavě. Max pokrčil rameny. Kdy se na mě naposledy takhle usmála sama od sebe? projelo mu smutně hlavou, načež si sedl zpět do svého křesla.

Kapitola 4 - Dlouho očekávaný příjezd - 1. 1/2

7. dubna 2008 v 23:34 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Trochu později, ale přeci... Věnování: Amálce, jejíž koment mi udělal radost a Areneisce, která se nakonec dneska nedočkala a usnula... A chci ty komentáře! Kritiku prosím...
Poznámka: Za upozornění a opravu chybek děkuji alici-alici.

Kapitola 4 - Dlouho očekávaný příjezd
Velkým domem se rozneslo krátké ale zvučné zazvonění. Mladík a dívka sedící v knihovně nad rozevřenou knihou se na sebe rychle podívali a vstali. Na okamžik na sobě spočinuli pohledy.

Oznámení 29 - Pozor!

7. dubna 2008 v 19:09 | Abigail |  Oznámení
Takže POZOR! POZOR!
Abigail, kterou opět chytla pisatelská nálada, se odhodlala k ráznému kroku: Chodí vás sem hodně, nebudeme zapírat, počítám to. Tedy ne já, ale Toplist. A je to pěkné čísílko. Což ovšem nemění nic na faktu, že komentářů už tolik není. A nejsou-li komentáře, tak zaprvé chybí motivace a zadruhé chybí podněty k přemýšlení a kritika. A z toho plyne co? No ano, tvůrčí krize. A protože se chceme vyhnout tvůrčím krizím, budeme to muset řešit. A budeme i spřátelovat, takže čtěte dál:

Kapitola 14 - Když láska zamotá hlavu - 2. 1/2

2. dubna 2008 v 23:36 | Abigail |  Další věštba
"Remusi, prosím," vyzval Lupina.
"Mezi Smrtijedy je poplach," oznámil ten.
"Poplach?" zadívala se na něj Susan. "Proč?"

Kapitola 14 - Když láska zamotá hlavu - 1. 1/2

2. dubna 2008 v 23:35 | Abigail |  Další věštba
Nejprve pár slov autora: Nejsem s tím spokojená. Bůh ví proč,něco se mi na tom nelíbí, tak až na to někdo přijdete, tak mi to dolu napište...
A chtěla vych učinit věnování - zlaté a netrpělivé Enny, Makině (FŇUK), Panthy a Sapfo za kritiku, kterou vyžaduji i nadále, Ewilan, když ji má tak ráda, Paige, Vině, Goddy, Denče, Lily, Peggy (jejíž rozpačitost mě stále zajímá), Lajle, Tesse i Vlaďce a všem, kterým se aspoň trochu líbí... Andulínce taky...
Tak přeji příjemné počtení... snad jsem na nikoho nezapomněla... a nechte mi tu názory... vaše Abigail

Pohřbený cit - Poezie

2. dubna 2008 v 19:27 | Abigail |  Poezie
Ano, vidíte dobře... Řekla jsem, že svou poezii nebudu zveřejňovat, ale... Ale... Když někdo potřebuje pomoct a chce jen zveřejnit něco smutného... To je v mých silách, tak proč ne...
Jen upozorňuji. Tohle je moje poezie a je pravdivá. Je v ní kus mé osoby, kus ze mě, tak ji prosím nekopírujte, neberte mi tuhle mou část, kterou mám přes to všechno ráda.
A komentujte. Poezie mi nejde a osobně si myslím, že je to nejtěžší část literatury a psaní, tak ať vím, co mám vypilovat.
Věnování? Zveřejňuji to pro Arynku, ale napsala jsem to pro a o někom jiném...
Jo a Andul? "TO" tam muselo zůstat, právě z toho důvodu, který ty jsi použila pro svůj názor. ;-)