Úvod - info

1. února 2008 v 9:57 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Info:
Svět se pomalu dostává na pokraj války. Z Azkabanu prchají uvěznění Smrtijedi a mezi nimi i Lestrangeovi. Zatímco se Harry Potter snaží svět přesvědčit o své pravdě a nutnosti bojovat proti Voldemortovi, začíná se stranou hlavního děje odvíjet i jiný příběh.

Lestrangeovi se usazují v rezidenci Luciuse Malfoye a tam za nimi přijíždí i "nová krev."
Maxmilian a Samantha. Dva, kteří společně stojí proti všem. Kam vlastně patří, kdo jsou, kterou cestou se vydají a jak zasáhnou do celého děje? …
Příběh o dvou mladých lidech, kteří se zničehonic objeví a silně otřesou vše, co se zdálo být neochvějným. - Co když někde vyrůstá vaše dítě, o kterém nevíte? A co když se najednou objeví ve vašem životě?
Doba:
Příběh se začíná odvíjet během pátého ročníku Harryho studia v Bradavicích a pokračuje dál do budoucnosti zasažené válkou s Voldemortem.
Upozornění:
V téhle povídce zcela ignoruji fakta z konce pátého dílu Harryho Pottera a dál. Sirius při akci na ministerstvu neumírá, Smrtijedi nejsou zatčeni. Dochází pouze k setkání ministra s Voldemortem a tím k odhalení jeho návratu veřejnosti.
Dále si povídka jde zcela svou cestou a děje šestého ani sedmého dílu se nedrží.
Hl. hrdinové:
The main characters: AUTP: Maxmilian a Samantha; Sirius Black, Remus Lupin, Severus Snape, Lucius Malfoy, Draco Malfoy, Narcissa Malfoyová, Bellatrix Lestrangeová, Rudolphus Lestrange + další Lestrangeovi = AUTP, Weasleyovi, HP, Hermiona Grangerová, Albus Brumbál, Nymphadora Tonksová, Alastor Moody, Rubeus Hagrid, Voldemort + Smrtijedi a další…
+ Z retrospektivy: Samantha Avery, Marcus Lestrange, Alex Parker a další…
Autorská práva:
Upozorňuji, že většina postav nacházejících se v této povídce patří J.K.Rowlingové a do jejích knih. Já jsem si je pouze vypůjčila do svých povídek, které rozhodně nejsou psány za účelem zisku, a proto si na ně nekladu žádná autorská práva.
Několik dalších postav zde potom vychází z mé hlavy a jsou mým dílem, takže prosím, pokud se vám zalíbí nebo naopak nezalíbí a budete si je chtít půjčit - do svých povídek, ke zkritizování nebo tak, nejdřív mi napište. Já jsem dost tolerantní, ale chtěla bych o tom vědět. Stejně i pokud se jedná o povídku.
No a ještě poznámka: v povídce bych chtěla použít i pár obrázků a upozorňuji proto, že opět ani jeden z nich není mým dílem, všechny jsou vytažené z netu a mnou nejsou ani pořádně upravené. O to se postarala má zlatá Idrilka, které patří obrovský dík…
A pokud se toho jednou dočkám, objeví se zde zcela jistě i ilustrace zhotovené přímo na míru mým vrchním ilustrátorem. Upozorňuji, že autorská práva k těmto obrázkům patří jen a jen zhotoviteli a já mám jen to velké štěstí, že mi je do mých povídek vytvořil. Prosím akceptujte tato autorská práva a než si kterýkoli z nich rozhodnete vypůjčit, hlaste to.
Věnování:
Osůbce, kterou jsem potkala teprve nedávno, ale která mi silně zasáhla do života… Nikdy s ní není nuda a starosti a strach přináší obvykle radosti. Bojím se čím dál víc, že ji ztratím, ale jsem strašně ráda, že ji znám. S ní jsem se začala víc dívat, vidím zase o kousek dál a přitom nepřicházím o nic, co už jsem vídala předtím.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | Web | 8. března 2008 v 19:40 | Reagovat

Tak začíná to opravdu zajímavě...nadchlo mě to, tedy hlavně ten název x))

2 MarryT MarryT | Web | 4. července 2010 v 8:17 | Reagovat

Vypadá to dost zajímavě. Jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál, když se to nebude držet linie knih (Jsem ráda, že Sirius přežije!) Nejvíc mě zaujaly poslední dvě věty... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama