Únor 2008

Kapitola 3 - Hádka! aneb Další černé ovce rodiny? - 2. 1/2

28. února 2008 v 23:34 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
"Ach bože," vydechla tiše a dlaní si přikryla ústa. Max seděl na zemi opřený o zeď za sebou, oči pevně zavřené, paže sevřené kolem hrudníku. Mírně se třásl a snažil se klidně dýchat. Na stole před ním ležela Luciusova hůl. Už podle toho, jak vypadal, jí bylo naprostp jasné, co se stalo. Došla k němu a sjela na kolena vedle něj.

Kapitola 3 - Hádka! aneb Další černé ovce rodiny? - 1. 1/2

28. února 2008 v 23:32 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Velkým domem, stále se topícím ve tmě, se brzy k ránu ozvalo drobné vrznutí dveří. Všichni ještě spali, takže černého stínu, který se mihl v druhém patře, si nikdo nevšiml. Jen vycházející slunce mohlo zaznamenat tmavou dívčí siluetu, jež nesnila stejně jako ostatní, ale vstala a vydala se ze své postele pryč. Tiše jako myška vyklouzla z pokoje, zkontrolovala, že vzduch je čistý a přeběhla chodbu. Zastavila se u dveří pokoje na druhém konci. Otočila se, opatrně zkontrolovala, že se skutečně nikde nic nehýbe a všude je klid. Když se ujistila, pootevřela dveře do onoho pokoje a protáhla se dovnitř.

Oznámení 26 - Spřátelování

23. února 2008 v 16:16 | Abigail |  Oznámení
Ahojky,
tak, abyste nesmutnili, tak ještě jedno oznámení... Spřátelovala jsem se a tentokrát mám opět v zásobě skvělé autorky... Určitě je všichni znáte, tak já jen pro upřesnění...
Enervate, Leonyda, Naiad, Nika... Nevíte? Tak čtěte, jinak o moc přijdete...

Oznámení 25 - Fan-Fiction-Show

23. února 2008 v 14:56 | Abigail |  Oznámení
Ahojky... Takže... Byla jsem donucena (Ano, Idril, donucena) zúčastnit se soutěže, kterou vymyslela Idril. Díky bohu jen jako porotce... No a jelikož si myslím, že by mohla mít smysl, tak čtěte prosím...

Kapitola 14 - Kluci! Kluci všude, kam se podíváš...

19. února 2008 v 16:00 | Abigail |  Spřízněná duše
"Vstávat!!!" Pam se rozmrzele zavrtěla. Idiot, projelo jí hlavou na adresu střeleného bratránka, který se právě zřejmě rozhodl vzbudit svým příjemným hlasem celou kolej. "Vstávat! Vstávat, vstávat, vstávat! Už je ráno!" vyřvával dál vesele a vydal se k posteli Siriuse. "Vstávat! Ti…" začal znovu, jenže v půli slova se zarazil. Spolu se Siriusem v posteli ležela Pam.

Oznámení 24 - Spřátelení...

19. února 2008 v 15:30 | Abigail |  Oznámení
Ahojky,
tak už se zase hlásím... Má malá letargie sice ještě nepřešla, ale na naléhání několika jedinců, kteří chtějí číst... Ať už jde o povídkáře, nebo jen ty, kterým ještě nezačala škola a nemají, co dělat ;-) (Jsem zlatá, já vím)... vám sem hodím nějaký dáreček... hlavně pro příznivce Dušinky... A až uznám, že je vhodná doba... dostatek odezev, dobrá nálada a tak, tak snad udělám radost i Syrianě, Leonydě a dalším...
Jen chci ještě zveřejnit jedno další spřátelení... k těm již předešlým... přibývá...
Jenn

Oznámení 23 - Návrat

17. února 2008 v 16:46 | Abigail |  Oznámení
Co znamená návrat? No to je jednoduché... Od zítřka začíná letní semestr, čili vracím se do Prahy.
Co chci říct víc? Zatím nejspíš budu mít čas na psaní. Snad. Krom toho mám i něco napsané do zásoby, takže s přidáváním by neměl být problém, ale víte co?
Mně se nechce přidávat... Nějak mi chybí důvod... Obvykle by se duševnímu stavu, který mnou momentálně prostupuje, asi dalo říkat deprese, ale já bych to neviděla tak zle... Prostě je mi divně - smutno, unaveno, vyšťaveno - z okolí, které mě trochu zklamalo, z blízských, kteří se nemají tak, jak by si zasloužili, na únavě se zřejmě i podepsaly záchranné akce minulého týdne, které zopakuji kdykoli bude třeba, ale které mě přeci jen poněkud vyčerpaly a potom taky...
Chtěli jste kapitolu? Chcte kapitolu? Tak komentujte...
To je vše, až bude líp, přidám pokračování... K čemukoli budete chtít...

Kapitola 2 - První den v rezidenci Luciuse Malfoye

14. února 2008 v 13:07 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Noční obloha pomalu začínala ztrácet barvu. Hvězdy bledly, měsíc se ztrácel lidským očím a kdesi daleko už slunce pomalu probouzelo nový den. Do prostorného pokoje ještě zahaleného tmou vnikal studený ranní vzduch. Dívka ležící na široké posteli se neklidně zavrtěla, jak jí projel chlad. Silnou přikrývku si přitáhla blíž k tělu. Oči neotevřela. Nespala. Vzbudila se, když se otevřely dveře na balkon. Dobře věděla, že tam je. I co tam dělá. Přestože se jí to nelíbilo, vstávat se jí nechtělo. Noc byla dlouhá. Až nezvykle dlouhá.

Oznámení 22 - Karkulka

14. února 2008 v 13:03 | Abigail |  Oznámení
Ahojky,
Tak už mám konečně zkoušky za sebou. Už konečně úspěšně... Mám ohromnou radost, a tak abych udělala radost i alespoň některým z vás, tak tady mám pro vás jednu kapitolu. Nevím, jestli je to úplně ono, ale pořád je to rozjezd, tak snad se bude aspoň trochu líbit.
No ale ještě než jí sem dám, tak tu mám jedno spřátelení... Spřátelení, které by stejně jako ta dvě nebo tři úplně první mělo výt s velkým S...

Oznámení 21 - Poslední zkouška?

10. února 2008 v 19:03 | Abigail |  Oznámení
Ahojky,
ano čtete správně... Mám poslední zkoušku před sebou. To je také důvod, proč tu nyní nic nepřibývá a minimálně do středy ani nebude. Všechny vás moc prosím o trpělivost. Moc si vážím vašich komentářů a jen doufám, že to vydržíte. Slibuji, že hned poté vám vše vynahradím, ale teď si musím zakázat počítač a neobjevit se tu. Čili ode dneška přestávám číst i psát a Abigail prostě není... Moje fantazie se sice asi zblázní, ale to je její problém... i jí to vynahradím po zkoušce... (což má být napínání... něco pro vás mám)... Tak prosím, prosím vydržte a ve středu na mě myslete...
No a teď spřátelování...

Kapitola 13 - Příliš krátké svátky lásky 2. 1/2

4. února 2008 v 15:58 | Abigail |  Další věštba
Navečer, když Severus připravoval nějaký lektvar vzadu v jeskyni a Susan si hrála na zemi s Tobiasem, se Draco konečně pohnul. Už několik hodin jen a jen ležel a Susan musela přiznat, že začíná mít strach, zda je skutečně vše v maximálním možném pořádku. Při tom malém pohybu ovšem zpozorněla. Pohladila Tobiase po vlasech a pošeptala mu, že se za okamžik vrátí. Došla ke spícímu mladíkovi a poté, co ho rychle zkontrolovala, se vydala za svým mužem pro lektvar, který měl vypít hned, jak se vzbudí. Ač byla pryč jen pár minut, když se vrátila, Draco už seděl na pohovce a pokoušel se vstát.

Kapitola 13 - Příliš krátké svátky lásky 1. 1/2

4. února 2008 v 15:58 | Abigail |  Další věštba
Uprostřed velkého obývacího pokoje stál pracovní stůl, pohovka, dvě křesla a jen kousek od toho všeho i vánoční stromek. Nijak velký a pouze velmi skromně ozdobený, ale přeci jen tam stál. Muž postavil chlapce na zem a ten se rozeběhl ke stromku.
"Čekal's nás?" zeptala se překvapeně a podívala se na něj.
"Jsi tvrdohlavá," řekl prostě a i on se obrátil k ní.
"Stýskalo se nám," podotkla smutně a zadívala se do černých očí. Neodpověděl. Pouze si ji přitáhl blíž a políbil ji. Potom už se společně vypravili za chlapcem.

Kapitola 1 - Do nového domova

1. února 2008 v 10:36 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Záchranný autobus s hlasitým skřípěním a velkým smykem zastavil před vysokou zdí nedaleko za koncem Londýna. Černovlasý mladík s úsměvem vyskočil ven a pak se obrátil zpět. Vytáhl dva kufry a potom podal ruku lehce ochromené dívce a pomohl jí ven. Při pohledu na ni se začal usmívat.
"Copak, Sami? Cesta se ti nelíbila?" zeptal se nevinně a dívka po něm vrhla zamračený pohled.

Úvod - info

1. února 2008 v 9:57 | Abigail |  Z čisté krve hvězd
Info:
Svět se pomalu dostává na pokraj války. Z Azkabanu prchají uvěznění Smrtijedi a mezi nimi i Lestrangeovi. Zatímco se Harry Potter snaží svět přesvědčit o své pravdě a nutnosti bojovat proti Voldemortovi, začíná se stranou hlavního děje odvíjet i jiný příběh.

Oznámení 20 - Novinky

1. února 2008 v 9:53 | Abigail |  Oznámení
Ahojky,
Takže se opět hlásím a mám pro vás několik zpráv. Dobré i špatné. Takže začneme od začátku... Zaprvé se vám musím omluvit, ale nové pokračování vámi (snad) oblíbených povídek ještě stále nemám. Moc mě to mrzí, ale ono to jinak nešlo. Čímž se dostávám k druhému bodu. Napadl mě totiž nápad na novou povídku. A pokud říkám napadl, myslím to skutečně tak. Útočil na mě tak dlouho, že mi nezbylo než se mu vzdát. Takže jsem si prostě sedla, několik dní se nehnula od obrázků a konceptů a o-a-la... Mám pro vás překvapení...