Říjen 2007

Kapitola 10 - Nečekané setkání

29. října 2007 v 18:21 | Abigail |  Další věštba
Drobný déšť se spouštěl z oblohy a zvolna dopadal k zemi. Přestože počasí už jasně hlásalo, že zima se neúprosně blíží, Příčná ulice se jen hemžila lidmi. Z výloh všech krámků i obchodů kolem svítila vánoční výzdoba a lidé do sebe vzájemně naráželi, jak neměli, kam uhnout a odmítali byť jen na okamžik zpomalit, aby neporazili všechny kolem. Jediná dvojice lidí z onoho davu nikam nepospíchala a vypadalo to, že jim je vůbec šílenství okolního davu úplně vzdálené. Jako by se jich ani netýkalo. Pomalu procházeli středem ulice, pozorně se rozhlíželi kolem a tiše si povídali.

Oznámení 11 - Spřátelení - taky tam bude a potom už jen kecy, kecy a zase kecy :-)

29. října 2007 v 18:19 | Abigail |  Oznámení
Ahojky,
zdraví vás vaše, teď už vysokoškolačka, Abigail. Moc se omlouvám, že už nepíšu a nevkládám články tak často jako ještě v září. Ono to prostě nějak nejde... Začala jem teď úplně novou část svého života a ta změna je, věřte mi, dost rapidní... Krom toho, že právě prožívám svůj první měsíc a snažím se rozkoukat, jsem ještě valnou část z něj byla oddělená od netu... zkrátka nebyl... a nebyl ani počítač, takže veškeré psaní probíhalo děsně složitě... Čili se vám všem omlouvám, za čekání a prosím vás o pochopení, protože ani teď nevím jak to půjde, ... ale nebojte se ...

Kapitola 3 - Nevědět také znamená smrt...

21. října 2007 v 16:58 | Abigail |  Poslední výhonky starého stromu
"Crucio!"
Žena na zemi se okamžitě začala zmítat v křečích a bolestech a místností se rozlehl její hlas. Křik, který doplňoval krutý smích několika lidí kolem. Všechno to byly osoby zahalené v černých pláštích se zelenými maskami na obličejích. V rukou drželi hůlky a z jedné z nich se teď rudé paprsky zarývaly do nitra plačící ženy a působily jí nesnesitelnou bolest.

8-krát Abigail - Řetězák

13. října 2007 v 10:28 | Abigail |  Informace
Takže... pár lidí mi poslalo řetězáček... omlouvám se, že ho sem dávám až teď, ale ono mi to chvíli trvalo. Nejdřív mě vytočil blog a spolupráci s ním jsem vzdala... to bylo minulý týden. No a včera jsem zkrátka musela nejprve přesunout všechny své soubory a tak do svého nového notebooku a potom taky zjistit, co se to po mě vlastně chce... Konečně už se mi to všechno povedlo, tak ho tady máte... upřímně - žádnou velkou radost jsem neměla, ale tak, když po něm toužíte... Zde jest...

Kapitola 10 - Všichni mají svá tajemství

13. října 2007 v 9:04 | Abigail |  Spřízněná duše
Pomalu se začínalo stmívat. Do oken bradavického hradu narážel prudký vítr, který si venku pohrával s korunami stromů. Rozhýbával je a ony se ukláněly k zemi. Téměř celý hrad byl teď tichý a temný. Jen z několika místností vycházelo světlo. Byly to většinou společenské místnosti a ložnice, v nichž studenti trávili podzimní večer. Knihovna byla dávno zavřená a studentům už se pomalu blížila večerka, takže na chodbách hradu se jich moc nenacházelo. V jedné temné chodbě ovšem teď přeci jen byli dva studenti.

Kapitola 9 - Lektvary, akce, zase lektvary a zase akce... a potom taky stesk

4. října 2007 v 16:00 | Abigail |  Další věštba
Dávej si pozor! Ta akce na ministerstvu byla naplánovaná dlouho dopředu. Chtěli dostat nějakého odborníka na lektvary. Zdržuj se tam jen velmi sporadicky. Pokud by se jim chameleón nepostavil do cesty, jistě by se jim to povedlo. Bylo to šťastná náhoda, takže buď opatrná. Ne vždy to musí dopadnout takhle dobře. Kdyby tě chytili, byl by to konec.