Úvod - info

5. srpna 2007 v 19:55 | Abigail |  Spřízněná duše
Info:
Objevila se znenadání. Do té doby jen vzdálená příbuzná. Na první pohled nenápadná a snadno přehlédnutelná osůbka. Ale zapůsobila. Vloudila se do jejich světů a srdcí. Nenápadně ale silně. Zanechala v nich hlubokou stopu. Otisk své duše a svého já. Stala se jejich součástí. Byla jak hurikán, který se rychle přežene, ale stopy po něm zůstanou. I třeba ty na první pohled nezaznamenatelné.
Příběh o tom, že není jen láska a přátelství. Je mnoho nejjemnějších odstínů těchto citů a každý vztah je svým způsobem jiný a jedinečný.

Doba:
Příběh se odehrává ve světě a době Pobertů.
Postavy:
Poberti, AUTP, Snape a další z Bradavic, Potterovi, Blackovi a asi i Voldemort a lidé z jeho okolí…
Autorská práva:
Upozorňuji, že většina postav nacházejících se v této povídce patří J.K.Rowlingové a do jejích knih. Já jsem si je pouze vypůjčila do svých povídek, které rozhodně nejsou psány za účelem zisku, a proto si na ně nekladu žádná autorská práva.
Několik dalších postav zde potom vychází z mé hlavy a jsou mým dílem, takže prosím, pokud se vám zalíbí nebo naopak nezalíbí a budete si je chtít půjčit - do svých povídek, ke zkritizování nebo tak, nejdřív mi napište. Já jsem dost tolerantní, ale chtěla bych o tom vědět. Stejně i pokud se jedná o povídku.
No a ještě poznámka: v povídce bych chtěla použít i pár obrázků a upozorňuji proto, že opět ani jeden z nich není mým dílem, všechny jsou vytažené z hlubin internetu a mnou nejsou ani pořádně upravené. O to se postarala má zlatá Idrilka, které patří obrovský dík…
A pokud se toho jednou dočkám, objeví se zde zcela jistě i ilustrace zhotovené přímo na míru mým vrchním ilustrátorem. Upozorňuji, že autorská práva k těmto obrázkům patří jen a jen zhotoviteli a já mám jen to velké štěstí, že mi je do mých povídek vytvořil. Prosím akceptujte tato autorská práva a než si kterýkoli z nich rozhodnete vypůjčit, hlaste to.
Věnování:
Tobě! Byl jsi mou spřízněnou duší a já nikdy nepřestanu být vděčná za to, žes byl. I přes všechny slzy a polámané srdce. Jsi v něm a i když daleko, nikdy nezmizíš. Trochu to bolí, ale bezpochyby to bylo výjimečné a krásné. Snad se mi alespoň kousek podařilo odrazit tady, i když to je zhola nemožné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama