Úvod

5. srpna 2007 v 19:46 | Abigail |  Další věštba
Info:
V době, kdy se nad světem vznášel soumrak strachu a nejistoty a síly zla spolu s dobrem neustále bojovali o moc nad ním, byla vyřčena věštba, která měla silně zasáhnout do jeho dalšího běhu. Jenže se o ní nikdo nedozvěděl. O ní, ani o lidech, kteří ji měli naplnit…
Příběh o tom, že ne vše je tak, jak se zdá. Příběh o síle - vnitřní síle - člověka. O tom, že milovat znamená žít… A taky o nenávisti. O tmě zloby a předsudků, která vám skryje slunce a znemožní vidět.

Doba:
Příběh začíná po konci HP a prince dvojí krve a rozvíjí se dál v průběhu války s Voldemortem. Zasahuje do budoucnosti i minulosti.
Upozornění:
Tenhle příběh se začal psát kdysi dávno. Hned po vydání šestého dílu a možná ještě dřív než díl sedmý, takže v něm informace z něj prostě nehledejte. Nenajdete je. Neznala jsem je, neznám a znát ani nechci (alespoň zatím J). Tohle je prostě mé alternativní pokračování.
Hl. hrdinové:
Členové Řádu: HP, Weasleyovi, Hermiona, Lupin, Tonksová, Moody a další…
Voldemort a jeho strana: Malfoyovi, Lestrangeovi, Červíček a další…
Snape, AUTP (a je jich víc J) a také lidé z Bradavic a další…
Autorská práva:
Upozorňuji, že většina postav nacházejících se v této povídce patří J.K.Rowlingové a do jejích knih. Já jsem si je pouze vypůjčila do svých povídek, které rozhodně nejsou psány za účelem zisku, a proto si na ně nekladu žádná autorská práva.
Několik dalších postav zde potom vychází z mé hlavy a jsou mým dílem, takže prosím, pokud se vám zalíbí nebo naopak nezalíbí a budete si je chtít půjčit - do svých povídek, ke zkritizování nebo tak, nejdřív mi napište. Já jsem dost tolerantní, ale chtěla bych o tom vědět. Stejně i pokud se jedná o povídku.
No a ještě poznámka: v povídce bych chtěla použít i pár obrázků a upozorňuji proto, že opět ani jeden z nich není mým dílem, všechny jsou vytažené z hlubin internetu a mnou nejsou ani pořádně upravené. O to se postarala má zlatá Idrilka, které patří obrovský dík…
A pokud se toho jednou dočkám, objeví se zde zcela jistě i ilustrace zhotovené přímo na míru mým vrchním ilustrátorem. Upozorňuji, že autorská práva k těmto obrázkům patří jen a jen zhotoviteli a já mám jen to velké štěstí, že mi je do mých povídek vytvořil. Prosím akceptujte tato autorská práva a než si kterýkoli z nich rozhodnete vypůjčit, hlaste to.
Věnování:
Dvěma osůbkám:
Té jedné, za to, že tu už skoro devět let je a čím déle, tím víc a tím hůř by bylo bez ní. Děkuji za sáhodlouhé hovory po icq, telefonu, sms-zprávách atd., které (doufám) obě potřebujeme a bez kterých už si nedovedu představit život. A děkuji, že tu jsi i pro ty nejdrobnější problémy a radosti… Až při psaní jsem si uvědomila, že Susan jsi vlastně Ty… (snad se neurazíš) a proto tuhle povídku věnuji především Tobě.
Té druhé jako dík. Děkuji. Nebýt tebe, nikdy by tahle povídka nebyla zveřejněna a já bych nikdy nezačala psát… Jsem ráda, že jsem tě tehdy potkala, našla a nikdy si nepřestanu vyčítat, jak to skončilo…

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama